23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Afrodit Poliklinik Blog

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı


Bugün, 23 NİSAN..

''ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI''

Dünya'da ÇOCUKLARA hediye edilen TEK BAYRAM..

Bugünün ve geleceğin çocuklarının, çocuk ruhunu kaybetmemiş yetişkinlerin en güzel bayramı…

Çocuklar mutluysa, tüm Dünya mutludur.

Eğer bir yerlerde tek bir çocuk bile acı çekerse, o zaman tüm Dünya bu acıyı yaşar.

Çocukluğu mutlu geçen insanlar, geleceğin parıltılı tarihini yazarlar.

Mutlu çocukların olması gerektiğine inanan insanlar, güzel bir dünya için emek verirler.

Ülkemizin kurulduğu, geliştiği bu topraklarda çocuklarımızın düş ve gerçek içinde hem bilim hem de hayallerin peşinde, zeka ve akıl ile, ışıldayan gözleri ve gülüşleriyle güzel bir Dünya’ya uyanacak nesillerimizin olacağını umut ediyor, ülkemizin milli değeri ve kurucu lideri ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vizyonunda, gelişen Dünya’ya üretmenin, yerli malının, emeğin ve eğitim ile bilimin, özgürlükle var olduğunu bilen birey olurken kolektif düşünmeyi, Anadolu’muzun mihenk taşı kolektif bilinç ile hareket etmeyi bilen, değerlerine, doğasına, varlığına, karakterine, çevresindeki canlılara ve tüm insanlığa sahip çıkan nesiller ile çok daha güçlü bir geleceğin var olacağını, “Bir Başkadır Benim Memleketim” şarkısının dizelerinin yükseleceği günlerin gelecekte olacağını biliyoruz.

Cumhuriyet’imizin 100. yılı ve Ulusal Egemenlik Bayramımızın 100. yılı kutlu tüm çocuklarımız şen ve ışıl ışıl mutlu olsunlar, geleceklerinde kendilerine, çevrelerine faydalı insanlar olsunlar, güzel şeylerin yaşanmasına ve üretilmesine vesile olsunlar. Toplumumuza, ülkemize, memleketimize faydalı olan, güzel eğitimler alan, hakkaniyeti tam, dürüst, düşüncelerinde bilimin ve ilimin özünden beslenen, ve kaynağı bilim olan düşünceler düşler ile teknolojiyi gelecekte güzel ülkemizin en iyi yerlerde olmasını sağlayan gençler olmasını düşlüyor, temenni ediyoruz.

Güzel bir ülke, bugünün çocuklarının güzelliklerle var olmaya başlamasıyla, iyi eğitim ve öğretim, değerlerine, düşlerine sahip çıkan insanların bir toplum bilinci ile oluyor.

Bir çocuğun sonsuz enerjisi, hayalleri; bu millete 100 yıllık kayıtsız şartsız egemenliğini verdi. Işığıyla yolumuzu aydınlatan Ulu Önder Atatürk’ün dünya çocuklarına armağanı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun!

#100YıllıkEgemenlik #23Nisan #Bugün23NisanHepNeşeyleDoluyorİnsan #NeMutluTürkümDiyene

Özel Afrodit Polikliniği

HEMEN REZERVASYON HEMEN ARA