Menü

BÖLGESEL İNCELME

BÖLGESEL İNCELME

BÖLGESEL İNCELME, KİLO KONTROLÜ VE ZAYIFLAMA

İstikrarlı bir şekilde dengeli ve düzenli beslenme herkesin kendini ideal hissettiği kiloda olmasını ve vücudundaki tüm hücrelerin organizmanaların sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. 

Bunu pek çoğumuz bilse ve hatta ara ara uygulasa da, arada sırada yapmış olduğumuz kaçamaklar bize ani kilolar aldırır. 

Dahası, hızlı zayıflamak için bir çok yanlış yöntemlere eğilim gösteren kişiler, sağlıklarını da riske atabilecek yöntemlere eğilim gösterebilmektedir. 

Oysa, kilo almamak  için ve kilo kontrolünü sağlamak için formül çok basit. Size iyi gelen ölçüde, iyi ve kaliteli ve de olabildiğince doğal ve organik beslenmek ve de tencere yemeğinden asla vazgeçmemek. 

Az az, orantılı ve sağlıklı yemek. Her besini "sağlıklı ama!" diye tüketmemek. Ve dikkat, dikkat! : Sağlıklı bilinen yanlışlardan uzak durmak. 

Fakat, biz ne yapıyoruz? İhtiyacımız olandan fazlasını yemeye kalkıyoruz, böyle olunca da mutlaka hipodermis yağ tabakamızda yağ katmanları fazlalaşıyor. Günümüzde artık fazla veya dengesiz aşırı beslenmenin 

duygusal açlık ve ilişkilendirildiği vaka oranlar oldukça yüksek. O yüzden aslında, bir şey yemeden önce şunu sormalıyız kendimize: Ben Kendimi mi besliyorum? Yoksa ruhuma iyi gelecek, aman kendimi de şımartayım diye mi yiyorum? 

İşte pek çok insanın cevabı ikinci soru olduğu durum olduğundan, kişiler kilo kontrolünde zorlanılmakta. Bu süreçte, zayıflama ve kilo vermede kalıcı ve dengeli, sağlıklı bir sürecin deneyimlenebilmesi için, kendinize iyi gelecek adımları

atarken, mutlaka işinin ehli olan bir güzellik enstitüsü kliniğinden destek almanızı ve hatta bu konudaki farkındalığınızın artması ve hayatınıza daha iyi şeylerin oluşması için mutlaka terapist desteği ile desteklenmesini tavsiye ediyor, öneriyoruz. 

Vücudumuzda Yağlar Nasıl Oluşuyor?

Sağlıklı beslenmediğimiz besinlerin yağları insan vücudunda daha sert ve çözünmesi zor olan yağ kitlelerine dönüşüyor. Bu sert kitleleri ne

COVİD-19 TEDBİRLERİ HEMEN REZERVASYON HEMEN ARA