Menü

Gebze'nin Sağlıklı Güzellik Merkezi Afrodit Klinik Covid-19 Tedbirleri

Afrodit Poliklinik Blog

Gebze'nin Sağlıklı Güzellik Merkezi Afrodit Klinik Covid-19 Tedbirleri

Tekrardan Merhaba, 

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden ve bu süreçte almış olduğumuz kararlara titizlikle destek verdiğiniz ve de "Gebze'de kendi evimden dahi daha güvenli bulduğum güzellik merkezi kliniği Afrodit Klinik, burası kendi evimdeymişim gibi hissettiğim tek yer" dediğiniz için teşekkür ediyoruz. 

Dünya'daki bu salgın döneminde ülkemizde vaka sayılarının artmış olması hepimizi üzüyor. İçinde bulunduğumuz durumda; tedbirleri arttırmak, en üst düzeydeki tedbir kurallarına tamı tamına uygulamak ve kurallara uymanın bu salgının önleyici en önemli şey olduğunu biliyoruz. 

Bu süreçte Afrodit Klinik Olarak Uygulamakta Olduğumuz Kurallar ve Yeni Düzen'de Çalışma Akışımız: 

1-  Kliniğimizin içindeki tüm alanlarda maske takmak zorunludur.

2- Kliniğimizde kapalı alanlar için özel olarak kullanılan oksijenli merkezi havalandırma sistemi bulunmaktadır. Bu sayede sizlere her zaman en temiz ve güvenli havada sağlık ve estetik güzellik hizmetlerimizi vermekteyiz. 

3- Kliniğimize gelen her bir kişinin ateşi ölçülmektedir.

4- Kliniğimize gelen her bir kişinin HES kodu alınmaktadır.

5- HES kodu sadece RİSKSİZ olan kişiler Afrodit Klinik'e alınmaktadır. 

6- HES kodu RİSKLİ olan danışanlarımızı (CRM) kliniğimize ait danışan bilgi sistemimizde kayıt etmekteyiz. Ve bu danışanlarımıza vermiş olduğumuz hizmetlerdeki randevu programını ilerleyen dönemlere ertelemek üzere kayıt oluşturuyoruz. Bu değerli danışanlarımızın sağlıklarına bir an önce kavuşmalarını canıgönülden diliyor, güzellik bakım ve estetik tedavilerine devam edebilmemiz için, pandemi açısından risk oluşturacak durumda olmadığını belirten sağlık raporu ile belgelendirdikleri zaman ve HES kodlarında "Risksiz" olarak belirtildiğinde, ayrıca hem iş güvenliği hem de klinik doktorlarımızın onayı dahilinde kendilerine hizmetlerimizi devam ettirmek için randevularını oluşturabiliriz. O güne dek kendilerine özlemlerimizi sürdüreceğiz. 

7- Kliniğimiz pandemi sürecinde hizmet seans süresi, hizmetlere belirli bir süre zarfında uygulanma gerekliliği ve standart olarak belirtilen sürede hizmet kullanım kısıtlaması kaldırılmıştır. Bu dönemde hizmet almış olan ve hizmet almakta olan danışanlarımızın paket süreleri sözleşme sürecinin iki kat süreye uzatılmıştır. Ayrıca, kendi yazı ve imzası ile dilekçe veren danışanlarımızın paketleri, vermiş oldukları dilekçede belirttikleri tarihe dek dondurulacaktır. 

8- Çalışma saatlerimiz aynı olmakla beraber, bazı dönemlerde alınan sağlık tedbirlerinde ülkenin tamamında uygulanan yasal koşullar gereği çalışma saatlerimiz değişmekte veya tamamen kliniğimiz kapalı olmaktadır. Gelmeden önce randevunuzun teyit edilmesi ve bilgi almak için +9 0850 433 89 18 numaralı telefonumuzdan veya +9 0530 148 11 48 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

9- Afrodit Klinik olarak, danışanlarımızın randevularını 15'er dakikalık aralıklar ile oluşturulmaktadır. Bu süreç içersinde, oksijenli  havalandırma sistemimizin çalışma kapasitesi arttırılmakta ve tek kullanımlık haricinde olan tüm ekipmanlar ve de tedavi bakım alanı dezenfekte edilmektedir. 

10- Kullandığımız ekipmanlar arasında tek kullanımlık olarak uygulanabilecek her ekipman çeşidi, kliniğimizde her kişiye özel olarak, tek uygulama için kullanılmaktadır. Örneğin; cilt bakım havluları her bir danışana özel, tek kullanımlık olarak kullanılmaktadır. 

11- Her danışandan sonra kullanılan ekipmanlar rutin sterilizasyonun haricinde, özel dezenfektanlar ile titizlikle temizlenmektedir. 

12- Bu süreçte ikram ve servislerimizin tamamını kaldırdık. Yeniden sizlere en güzel kahveleri ve ikramları yapacağımız günleri biz de heyecanla beklemekteyiz.

13- Kliniğimizde kullanılan özel sanayi tipi kurutma, yıkama ve sterilizasyon cihazları ile kullanılan kıyafet vb. gibi ekipmanlar yüksek ısıda detaylı bir şekilde temizlenmektedir. 

14- Gebze'de her zaman en iyi ve en sağlıklı, en temiz hizmeti veren güzellik kuruluşu olarak, hem tüm çalışanlarımızın hem de sizlerin sağlığı Afrodit Klinik için önemli. Gebze'de güzellik hizmetlerini Türkiye standartlarının üzerinde hizmet veren kurum olarak, öncelik sağlığımız ve sağlıklı güzellik koşullarını sunmak. Bu süreçte hem çalışanlarımıza hem de sizlere evinizden daha rahat ve güvenilir sağlık koşullarını sürdürmeye devam edeceğiz. 

Saygı ve Sevgilerimizle, 

Sağlığınız, Sağlığımız. 

Afrodit Güzellik Enstitüsü & Estetik Kliniği COVİD-19 TEDBİRLERİ HEMEN REZERVASYON HEMEN ARA