Menü

Hakkımızda

afrodit

En üst teknoloji seçenekleriyle, size uygun yöntemleri, profesyonelce birleştiriyor, kısa zamanda etkili sonuçlar elde ediyoruz.En üst teknoloji seçenekleriyle, size uygun yöntemleri, profesyonelce birleştiriyor, kısa zamanda etkili sonuçlar elde ediyoruz.

 

 

NEDEN AFRODİT KLİNİK & GÜZELLİK ENSTİTÜSÜ?

Afrodit Klinik & Güzellik Ensititüsü’ne Hoşgeldiniz

Dünyaca ünlü ve Dünya’nın en prestijli IMCAS International Master Course on Aging Science, topluluğunun her yıl düzenlediği; estetik güzellik alanındaki en son teknolojilerin ve bilimsel çalışmaların paylaşıldığı kongre’ye katıldık. Ve bu kongre’de Roma Üniversitesi’nin Eufoton Lazeri teknolojisiyle geliştirdiği Endolift Lazer Ağı yöntemiyle tanıştık. Özellikle Avrupa’da da FDA onaylı cihaz olarak yaygın bir şekilde kullanılan Eufoton Lazer ’in, tek seansta ben, nevus, et beni, siğil, kılcal damar, iz, skar, ameliyat izi, kaza gibi travmatik izler, sivilce izi, akne izi gibi cilt problemlerine çözüm sunan bu teknolojinin özellikle yüz germe, gıdı küçültme ve gıdı toparlama, ciltteki elastikiyet kayıplarının giderilmesinde, mimiksel kırışıklıkların ve derin kırışıklıkların tedavisinde; ameliyatsız cilt estetiğinde, cerrahi sonuçlara yakın sonuçların elde edilebildiği bir teknolojik yöntem olarak ameliyatsız estetik güzellikte bir devrim olduğunu deneyimledik. Ayrıca 2013 yılında, Ütüleme lazer epilasyon programlı ve BUZ başlıklı Diode lazer cihazımızı aldık.

2013

En üst teknoloji seçenekleriyle, size uygun yöntemleri, profesyonelce birleştiriyor, kısa zamanda etkili sonuçlar elde ediyoruz.En üst teknoloji seçenekleriyle, size uygun yöntemleri, profesyonelce birleştiriyor, kısa zamanda etkili sonuçlar elde ediyoruz.

 

 

  • 1 Misyonumuz

    Polikliniğimizde uygulayacağınız Periyodik Bakımlarla ışıltılı, pürüzsüz, mükemmel cildi elde edin; cildinizde fark yaratın.

  • 2 Vizyonumuz

    En üst teknoloji seçenekleriyle, size uygun yöntemleri, profesyonelce birleştiriyor, kısa zamanda etkili sonuçlar elde ediyoruz.

  • 3 Kalite Politikamız

    Polikliniğimizde uygulayacağınız Periyodik Bakımlarla ışıltılı, pürüzsüz, mükemmel cildi elde edin; cildinizde fark yaratın..

Sevilay Solhan | 01.12.2021

Yıllardır güvenerek ve inanarak hizmet alıyorum..Profesyonellikeri ,güleryüzlü samimi çalışanları ile sıcak bir ortam 👍👏🌼

Sevilay Solhan Özel Seri Cilt Bakımları
Senem sonmez | 20.11.2021

G5 ve radyo frekans uygulaması aldım incelmeyi bırakın daha da kilo aldım.kas kontur 6 ay idare eder dediler 4 gün sonra kaslarım eski haline döndü aktı birsuru para verdim sonuç sıfır.kesinlikle tavsiye etmiyorum boşuna para harcamış olursunuz.

Senem sonmez Kaş ve Kirpik Bakımları
COVİD-19 TEDBİRLERİ HEMEN REZERVASYON HEMEN ARA